ProFotoBank to miejsce w którym możesz zlecić wydruk swoich zdjęć. Wydruki zrobione u nas charakteryzują się niezwykłą jakością oraz trwałością.

Dlaczego i dla kogo powstał ProFotoBank:

Z naszych usług korzystają przede wszystkim wszyscy Ci, którzy doceniają jakość i trwałość wydruków. A ta jest naprawdę imponująca. Zapewne myślisz, że technika wydruku jest znacznie gorsza od technologii foto-chemicznej, nic bardziej mylnego. Fotografie wykonane w tradycyjnym minilabie posiadają znacznie gorszą jakość (barwy, ostrość itp.) ale nawet nie są wstanie zbliżyć się do wydruków jeśli chodzi o trwałość. Nasze wydruki są wykonywane na papierze o gramaturze pomiędzy 260 a 300 g/m2, na których kolory zgodnie z zapewnieniami firmy canon przy użyciu ich najnowocześniejszych tuszy sięga nawet 200 lat wprzypadku materiałów przechowywanych bez dostępu światła, a 60 za szybą. Fotografie z minilabu tracą intensywność kolorów już po paru latach !!!

Pamiętaj, że przechowywanie zdjęć wyłącznie w wersji cyfrowej to ryzyko ich całkowitej utraty, dyski czy płyty się psują, ponadto szybko zmieniają się standardy nośników, co często może się z czasem wiązać z utrudnionym odczytem twoich ulubionych zdjęć. Dlatego pamiętaj o wydrukowaniu tych zdjęć na których zależy Ci najbardziej.

Życzę zadowolenia z naszych usług.